Гарантія
Гарантія на нашу продукцію поширюється від 12 до 18 місяців.

Якщо ви виявите видимі дефекти під час прийому товару або в процесі експлуатації, докладно вивчіть умови гарантії в талоні, який отримаєте під час покупки.

Гарантійне обслуговування не надається:

за відсутності гарантійного талона або за наявності у гарантійному талоні будь-яких змін чи доповнень, виконаних не представниками WUDUS;
при недотриманні правил експлуатації та зберігання;
у разі використання виробу не за прямим призначенням;
у разі механічних ушкоджень;
у разі внесення змін до конструкції виробу.
Обов'язково зберігайте гарантійний талон!

ПОВЕРНЕННЯ/ОБМІН ТОВАРУ:

Відповідно до положень статті 707 Цивільного Кодексу України та статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», при купівлі непродовольчого товару належної якості можна обміняти його на аналогічний товар, якщо він не влаштовує з певної причини. Поверненню підлягає лише той товар належної якості, який не використовувався та який зберіг товарний вигляд, властивості, упаковку, пломби та ярлики.

Термін повернення такого товару становить 14 днів, крім дня купівлі товару. Для повернення товару належної якості повинен бути збережений розрахунковий документ, що підтверджує купівлю товару (чек або аналогічний документ). Також при поверненні товару необхідний паспорт для пред'явлення його продавцю. Якщо необхідно обміняти товар, а аналогічного товару вже немає у продажу, можна придбати будь-який інший товар на ту ж суму.

Будь-який товар придбаний на замовлення поверненню не підлягає.

ВАЖЛИВО! Умови повернення/заміни товару згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

На всі товари, куплені в нашому інтернет-магазині, поширюється дія «Закону України «Про захист прав споживачів», який набув чинності 13 січня 2006 року.

Для експертизи/ремонту/повернення, рекламаційний товар направляється продавцю (виконавцю) за рахунок споживача. Якщо товар потрапляє під гарантійний ремонт пересилання назад лежить на продавця (виконавця).

Зверніть увагу, що поверненню чи заміні підлягають товари, які не були у вжитку та не мають слідів використання (подряпин, сколів, потертостей тощо) у повній комплектації, включаючи упаковку.

Повинно бути збережено:

- Повний комплект товару

- цілісність та всі компоненти упаковки

- ярлики

- заводське маркування

Повернення грошей можливе в день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, протягом 14 днів з моменту отримання товару, що повертається.

Умови гарантійного ремонту товару

Товари проходять вхідний (при вступі до нас на склад) та вихідний (перед відправкою) контроль якості. І, ми сподіваємося, покупка зроблена у нас буде радувати Вас довгі роки. Якщо в гарантійний період придбаний у нас вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтований - ми обміняємо товар на аналогічний. Для цього необхідно надати нам товар повної комплектації.

Рекламації
Що робити, якщо меблі пошкоджені?
Зателефонуйте консультантам call-центру: (067) 102-33-30 (Київстар)

tovwudus@gmail.com