Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для Вас способом:

- При оплаті товару, який купується з наявності, необхідно сплатити 100% його вартості перед відправкою його замовнику. При покупці товару на замовлення необхідно внести передоплату у розмірі 70% від його вартості. 30%, що залишилися, ви повинні будете внести безпосередньо перед оформленням доставки.

-  Оплата за безготівковим розрахунком, яким можуть скористатися як юридичні, так і фізичні особи. Після оформлення замовлення наш менеджер надішле Вам рахунок-фактуру на e-mail. Замовлення вважається прийнятим у роботу лише після надходження грошей на наш р/с.

Доставка


Важливо! Доставка здійснюється в будь-яке місто України транспортними компаніями Нова пошта, Містекрес, Автолюкс за рахунок покупця за тарифами перевізника. Всі меблі доставляють у розібраному вигляді. Можлива доставка на склад перевізника чи адресна доставка покупцю. Перед відправкою ми завжди перевіряємо товар на відсутність дефектів та повноту комплектації.

Кількість місць, зазначених у декларації, цілісність упаковки та сам придбаний товар, слід перевіряти безпосередньо при отриманні у присутності співробітника служби доставки. Товар страхується на повну вартість, щоб у разі пошкоджень Вам повернули повну вартість товару. У разі пошкоджень необхідно скласти акт-прийому передачі в присутності представника служби доставки.

Якщо товар не було оглянуто під час отримання, претензії про пошкодження чи наявність дефектів не приймаються. Компанія WUDUS не несе відповідальності за роботу транспортної компанії.

ВАЖЛИВО! Зберігайте упаковку протягом 14 днів.